Topic: Sprzedaż długów na giełdzie

hejka, czy ktoś z was może miał do czynienia z czymś takim jak sprzedaż dlugow na giełdzie? Mam pewnego dłużnika, a zależy mi na czasie, aby szybko odzyskać pieniądze. Wiem, że proces windykacyjny idzie często w czas, więc raczej sobie podaruję ten temat i zamiast firmy windykacyjnej raczej właśnie myślałem o tym rozwiązaniu. Zależy mi jednak na tym, aby poznać opinie osób, które miały już do czynienia z giełdą.

Re: Sprzedaż długów na giełdzie

ja też się do tego przymierzam. Firma windykacyjna niestety nie wskórała tego, na czym mi zależało. Czas ucieka, a dług traci na wartości. Dlatego właśnie zacząłem szukać w necie informacji na temat innych możliwości odzyskania wierzytelności.

tak tak jest coś takiego jak sprzedaż długów. Są specjalne portale, na których wystawia się dany dług i można się zawsze dogadać z kupującym w kwestii ceny. A jak ktoś kupi twoje wierzytelności, to pozbędziesz się problemu i stresów.

To fakt. Człowiek ufa innym, a potem wychodzi jak Zabłocki na mydle…

Nie ty pierwszy i nie ostatni. Mnie też wyrolował najlepszy kumpel. Już raczej nie wejdę z nikim w jakąkolwiek spółkę…