Topic: Odwzorowanie stroju żołnierza

Witam. Zajmuje sie przygotowaniem pełnego stroju polskiego zolnierza do filmu znaczy kostiumem. Zastnawiam sie nad zakupem takiej kamizelki, co o tym sadzicie?? http://www.taniemilitaria.pl/pl,kamizel … 0,165.html. Czy to jest użyteczne realistyczne? cZy tego sie w wojsku uzywa. FFajnie że jest taka modułowa bo przez to wygląda plastycznie no i podobno można nawet z niej zrobić taką kuloodporną więc ekstra.

Re: Odwzorowanie stroju żołnierza

Ty jesteś filmowcem, specjalistą od kostiumów i się pytasz na forum? A gdzie wiedza historyczna? Gdzie znajomość dziedziny? No chyba że to jest film jakiś amatorski bo inaczej to ja nie wiem jak to ma wyglądać....

Re: Odwzorowanie stroju żołnierza

No to jest super sprawa, tylko ta kamizelka jest dość cięzka. Wiec jakby aktor miał rzeczywiście to nosić na planie długo to mus i być dopasowane na maksa i nie może tego jakiś wymoczek nosić. http://www.taniemilitaria.pl/pl,krzesiw … ,2391.html moge powiedzieć jedno krzesiwo w tym sklepie jest ekstra, fajny kolorowy bajer. zawsze dla żartu ze szwagrem  na kempingu rozpalamy grill tym krzesiwem hehe. więc w tym sklepie kupuj śmiało - sprawdzony!!!