Topic: Jakiś dobry serwis komputerów

Witam czy mozecie polecić jakiegoś dobrego serwisanta laptopów to znaczy mam na mysli cala firme moze bardziej ktora sie tym zajmuje. mamy teraz masowo awarie w firmie i potrzebujemy kogos wiarygodnego i sprawdzoneggo z kim moglibysmy podpisac umowe na stale na naprawy. polecajcie kogos ze stolicy albo w sumie moze byc zewszad

Re: Jakiś dobry serwis komputerów

Ja polecam MCT. Kupowalem tam laptopy i serwis dziala mega szybko. Odsylasz i juz tego samego dnia albo nastepnego jest reakcja. Laptopy do biura to sa akurat takie ze potrzebuja naprawde dobrego serwisu ktory zna sie na rzeczy. Bo wiadomo firma nie chce generowac dodatkowych kosztow naprawy. Ale o sprzet trzeba przede wszystkim dbac.

My kupowaliśmy ostatnio kilka laptopów firmy Lenovo i jestesmy bardzo zadowoleni. Znaczy od tego sprzedawcy. Zobaczymy jak bedzie wygladal serwis ale mieli bardzo preferencyjne warunki no i latwo przedluzyc gwarancje wiec jestem dobrej mysli

A wiecie może jakie w tym sklepie online sa ceny laptopów Toshiby?Ja akurat preferuje japonskich producentow bo mam z nimi dobre doswiadczenia