Topic: Czy znacie sklep rowerowy z profesjonalnym serwisem i doradztwem?

Szukam od jakiegoś czasu porządnego sklepu rowerowego. Przez porządny mam na mysli to, że sprzedawca jest w stanie mi doradzić i pomóc, a nie że są to jacyś studenci z łapanki. No i zależy mi na możliwości łatwego serwisowania później roweru

Re: Czy znacie sklep rowerowy z profesjonalnym serwisem i doradztwem?

O widzisz, ja też szukałam długo i zrobiłam naprawdę duży przegląd sklepów w Poznaniu a wreszcie kupiłam na stronie http://bikefun.pl/rowery-kross-trans. To znaczy wybrałam na ich stronie, a właśnie ze względu na doradztwo poszłam kupić osobiście, bo mają sklep w centrum. Najbardziej podobało mi się to, ze sprzedawca był jeszcze większym rowerowym maniakiem niż ja i znał się na rzeczy także polecam smile

Myślę, ze w tych czasach w prawie każdym sklepie rowerowym z markowym sprzętem są w stanie ci dobrze doradzić. Ja byłem w kilku, nawet typu intersport i zawsze się znali na rzeczy.

A ja podbijam tak jak koleżanka sklepowi temu w centrum Poznania. Najpierw moja dziewczyna szukała damskiego roweru do miasta i poszliśmy do tamtego sklepu to nas po prostu zarzucili jakimis super modelami smile dziewczyna była mega zadowolona bo powiedzieli o wadach i zaletach itp. Naprawde super miło. Ja tam jakiś czas temu kupowałem szosowego Krossa Vento 5.0 i ta sama sytuacja- tutaj jeszcze bardziej mi się przydał doradca, bo to już rower na bardziej profesjonalną jazdę

ja na twoim miejscu bym się bardziej spytała jakichś ludzi, którzy jeżdżą na rowerach, a nie obsługi w sklepie, bo wiadomo że oni chcą sprzedać wiec będą ci tam słodzić…