Topic: Lampa.. a może?

Witam, ostatnio strasznie wstydziłem się za mojego syna. Otóż poszedł w gościnne odwiedziny do swojego znajomego z klasy i podczas zabawy stłukł lampę w domu i jeszcze coś tam rozwalił. Jak przyjechałem go odebrać to jego rodziców nie było w domu i o niczym nie wiedziałem. Dopiero później dzwonili do nas i mi o tym powiedzieli, bo ich syn im wszystko opowiedział. Byłem zły na syna, że nic nie mówił, ale teraz chce odkupić lampę i może kupić coś jeszcze w ramach przeprosin. Czy polecice mi jakieś ładne lampy?

Re: Lampa.. a może?

Polecam Ci serdecznie lampy firmy Heico, są bardzo estetyczne i doskonale pasują do każdego pokoju. Przeglądnij i wybierz coś dla tamtej rodziny.

Ale akcja.. byłbym też zły na dziecko, pal licho tę lampę, ale to, że nie powiedział mi wcześniej o tym.

Ja polecam markę Krasilnikoff sklep z ich produktami to skarbnica różnych domowych akcesoriów. wpisz sobie w przeglądarkę i może kupisz lampkę albo jakiś skromny prezent w ramach przeprosin. Ostatnio kupowałam stamtąd parę rzeczy i jestem bardzo zadowolona. A i nie bądź zły na syna.. pewnie po prostu bał się reakcji i tyle.