Topic: Szafy przesuwane

Witajcie, co możecie mi powiedzieć o szafach przesuwanych? Gdzie je można wykorzystać? Jak się sprawdzają pod względem funkcjonalności?

Re: Szafy przesuwane

Zastosowanie regałów przesuwanych najczęściej spotykane jest w archiwach, magazynach bądź wszelkich innych pomieszczeniach, zwłaszcza takich, w których zależy na jak najefektywniejszym wykorzystaniu przestrzeni.

A jak jest z samą techniką przesuwania? Czy trzeba do tego dużo siły?

w żadnym wypadku, szafy jeżdżą na szynach i chodzą stosunkowo lekko – nie potrzeba dużo siły. Zwłaszcza kiedy wybierzesz mechanizm korbowy – wtedy będzie zupełnie łatwo

dzięki za wyczerpujące informacje. Mam jeszcze jedno pytanie – mój mąż prowadzi warsztat potrzebuje organizera na narzędzia. Co możecie mi polecić? Chciałbym mu zrobić niespodziankę, bo on sam sobie nigdy nie kupi tego sprzętu?

na rynku jest cała gama szaf warsztatowych, które mogą mu ułatwić pracę – jeśli prowadzi mały warsztat, jednoosobowo, to lepiej, żeby sobie go sam wyposażał. Na Twoim miejscu kupiłbym jedynie jeżdżący organizer na najmniejsze narzędzia, których potrzebuje zawsze przy aucie.

To jest bardzo dobry pomsł –dzięki :-)