Topic: Festyn dla pracowników i torby na nagrody

Witam. Za dwa miesiące organizujemy razem z firma festyn dla pracowników. Jako ze wymyśliliśmy ze beda tam tez takie fajne konkursy z nagrodami to chcemy zamówić takie specjalne torebki z logiem firmy i z napisami.

Re: Festyn dla pracowników i torby na nagrody

Jakie torebki cię interesują? Znam firmę która robi coś takiego i ma w ofercie różne rodzaje, od zwykłych szarych torebek po różnego rodzaju kolorowe lub z fakturą. Wysyłam namiary na ich stronę internetową, znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Niedaleko mnie jest firma która zajmuje się sprzedażą materiałów reklamowych. Z tego co widziałam na ich stronie to też handlują torbami więc może u nich uda ci się coś załatwić. Wszystkie potrzebne informacje o nich masz już w skrzynce wink

Jeżeli jeszcze potrzebujesz takie torebki to zapraszam do kontaktu. Mój brat ma firmę które robi takie różne rzeczy, czasem też drukuje takie loga i inne rzeczy na papierowych torbach. Napisz jaka ilość cię interesuje i co dokładnie to postaram się dowiedzieć jaki był by tego koszt wink

No i super. Zaraz napiszę wiadomość bo właśnie jestem w trakcie kontaktowania się z jedną z tych firm które mi podaliście wink Dzięki wielkie a temat do zamknięcia wink