Topic: Jakie oświetlenie kupić?

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Drodzy forumowicze wink chciałbym Was poprosić o przysługę.. otóż, chciałbym sobie zakupić jakieś fajne oświetlenie do domu. Szukam jakieś dobrej firmy, dobrze sprawdzonej, żeby kupić sobie tam oświetlenie. Możecie mi coś fajnego polecić? Będę bardzo wdzięczny za Wasze rady wink

Re: Jakie oświetlenie kupić?

Kup sobie oświetlenie do domu, które naprawdę mogę Ci super zarekomendować wink mega się sprawdza, jest po prostu mega wydajne i całkowicie niedługo będę chyba sobie sprawiał taki typ oświetlenia do swojego mieszkanka wink także polecam serdecznie.

O fajny ten sklepik gitmarket.pl wink spodobała mi się ich oferta opraw rastrowych i chyba sobie zamówię je do domku wink fajnie, że na tym forum takie tematy są i można takie coś sobie potem zamówić do domu itp. wink

Jak dla mnie, bardziej taka oprawa z modułem awaryjnym, byłabym lepszym rozwiązaniem wink chyba sobie niedługo zamówię. Kurczę, a szukałem takich opraw po wielu sklepach stacjonarnych i nie mogłem nic znaleźć.. a tu proszę, na internecie od razu znalazłem wink mega fajna opcja wink

A ja normalnie szukałem świetlówek kompaktowych wszędzie normalnie i tu proszę.. na tym forum znalazłem sklep gdzie można je tanio i fajnie kupić wink aż nie do wiary.. no ale tym lepiej dla mnie wink zaraz sobie kupię sporo na zapas i już nigdzie nie będę musiał nigdzie  latać za nimi.

Mi się spodobała ich oferta i oprawy high-bay.. bardzo fajny ten sklep jest. Widać, że profesjonalne oświetlenie i produkty to ich specjalność. Musze koniecznie coś sobie od nich zamówić, bo już znudzona jestem tym wystrojem wnętrz wink

O jaki fajny sklep ! koniecznie też coś zamówię dla siebie!