Topic: Czy warto kupić wykładzinę?

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad tym rozwiązaniem i sama nie wiem. W sumie teraz chyba modne jest nie mieć dywanów tylko gołą podłogę, np. z paneli, ale mnie nie bardzo się to podoba i wolę mieć ciepło w domu. Doradzono mi właśnie wykładzinę jako wygodne rozwiązanie na lata, ale jaką mam pewność, że faktycznie będzie dobrze wyglądać przez długi czas?

Re: Czy warto kupić wykładzinę?

Musisz postawić na produkt bardzo dobrej jakości, wykonany z odpowiednich materiałów, trwałych i takich, które nie brudzą się mocno

Tylko że taka pewnie będzie bardzo droga i też pewnie niełatwo będzie takie znaleźć…

Niekoniecznie, ja jakiś czas temu wybrałam świetną wykładzinę dywanową w Krakowie, jest bardzo dobra jakościowo i widać to na pierwszy rzut oka a jej cena wcale mnie nie zrujnowała

O, a masz może namiar na ten sklep?

Tu masz linka: http://www.wykladziny.net/. Przejrzyj sobie ich ofertę, powinnaś uznać, że ceny nie są złe, zwłaszcza jak masz rozeznanie na rynku

No właśnie nie za bardzo mam, nie tylko jeśli chodzi o ceny i różne inne warunki rynkowe ale nawet dostępne rodzaje wykładzin i w sumie to wcale nie wiem, na co się zdecydować…

No to poczytaj na ten temat, jakie są rodzaje i czym się cechują a potem popatrz na tej stronie. Na pewno coś wybierzesz bo wybór jest duży i jak dla mnie te wykładziny są bardzo ładne, no i dobre, to mogę poświadczyć

Ja też polecam zapoznać się z tym tematem, wykładzina to super sprawa, sama żałuję, że tak późno się na to rozwiązanie zdecydowałam. Ja co prawda kupiłam wykładzinę pcv w Warszawie w innym sklepie, więc może będzie mniej trwała, ale najważniejsze jest, że takie wyjście zapewnia ciepło i z tego względu przede wszystkim bardzo polecam smile

No to utwierdziłyście mnie w moim postanowieniu, żeby poszukać dla siebie wykładziny, fajnie, że to się sprawdza, bo miałam co do tego wątpliwości i też wydawało mi się, że to jest niemodne. Ale chyba nie skoro w sklepach wykładziny nadal są smile Pozdrawiam