Topic: Czy organizuje się pielgrzymki z Polski do Japonii?

Witam wszystkich serdecznie. Czy ktoś może wie czy z Polski organizuje się pielgrzymki do Japonii? Jestem bardzo zainteresowana życiem Maksymiliana Kolbego a Japonia to bardzo ważne miejsce w życiorysie tego świętego. Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie.

Re: Czy organizuje się pielgrzymki z Polski do Japonii?

Może warto pojechać na własną rękę? W sensie indywidualnie?

Drogo sad... Niestety za drogo. Szukałam już różnych mozliwości, lotów itd, ale cały czas pozostaje to poza moim zasięgiem. Poza tym bez profesjonalnego przewodnika za dużo się nie dowiem. Książki i życiorysy nie powiedzą mi tyle co znawca tematu.

Hej! Byłam na pielgrzymce organizowanej przez misjatravel.pl i polecam bo każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oprócz odwiedzin miejsc kultu z przewodnikiem można obejść także i miasta, pójśc na mecze ligi mistrzów, naprawdę warto. Przynajmniej dwa razy do roku jezdze na takie wycieczki i cieszesie bo wracam wypoczeta i spełniona smile.

Jest tak jak piszesz – wypoczynek i edukacja w jednym. Sporo można dowiedzieć się od przewodników, atrakcji również nie brakuje. Co bardzo doceniam to profesjonalne nagłośnienie dla przewodników dzieki czemu kazdeslowo jest slyszalne i zrozumiale, nie trzeba siewysilaczebywiedziec o czym mowa. Jeśli chodzi o mecze to polecam zapisać się grupowo bo wrażenia są niesamowite – pisze to jako wielki fan piłki big_smile. Pozdrawiam.

Dziękuję za odpowiedzi. Z tego co sprawdziłam to chyba jedyne biuro pielgrzymkowe organizujace wyjazdy do Japonii, czyli mamy to o co mi chodziło. Temat do zamknięcia pozdrawiam smile