Topic: Czy wyposażenie kuchenne musi być nudne?

Witam, choroba mnie dopadła i od kilku dni leżę w łóżku i mam w końcu czas na rozmyślenia różnego typu. Teraz doszłam do kuchni, czyli pomieszczenia, które chyba jest najbardziej tradycyjnie urządzone w naszych domach. Czy Wy też macie wrażenie, że kuchnie są najnudniejszymi pokojami?

Re: Czy wyposażenie kuchenne musi być nudne?

Zdrówka Ci przede wszystkim życzę. Jak siedzę w domu to tez różne tematy mnie dopadaja, o których nie ma czasu pomyśleć w normalnym trybie dnia. Co do kuchni to jest w tym wiele racji. Zwłaszcza Ci, którzy dawno temu przechodzili poważne remonty.

Ja twierdzę, że teraz jest zupełnie inaczej. Chyba macie po prostu doświadczenie z poprzednią epoką. Ja kuchnię mam całkiem nową i mnóstwo w niej udogodnień.

Wiem też o tym, że fajnie kuchnie można zrobic, ale trzeba się chyba znać w tej kwestii trochę.

A co ty opowiadasz. Wystarczy dobry sklep z wyposażeniem i każdy element możesz sobie samodzielnie dopasować. Oczywiście warto skonsultować to z kims, kto cale kuchnie tworzy. Ostatnio miałam do czynienia z bardzo fajnymi gałkami do drzwi. Niby taki maly szczegół, a kuchnia tylko po ich wymianie bardzo się zmieniła.

O tak, gałki są bardzo waznym elementem. Zobaczcie tutaj http://www.kwadro-design.pl/pl/c/Uchwyty-meblowe/28 to akurat miejsce, gdzie jest ich mnóstwo. Od minimalistycznych kształtów, po takie które są wręcz kosmiczne i wyglądają mega…

Musi być taki asortyment, bo każdy z nas lubi przeciez co innego. Jedni kochają tradycjne inni innowacje. Tak na marginesie to wcale nie uwazam ze kuchnia jest nudna. Wystarczy się trochę przyłożyc do jej zaprojektowania i będzie to ulubione pomieszczenie każdego domownika, i to nie tylko ze względu na jedzenie.

Jak dla mnie to oprocz wygladu liczy się także funkcjonalność poszczególnych elementów w kuchni. Co z tego, że będę miala tysiąc szafek, jak będą źle zaprojektowane. Na pewno w dobrze pomyślanej kuchni musi się znaleźć miejsce na segregator do śmieci teraz to wrecz obowiazek.