Topic: Najlepszy sklep medyczny w Poznaniu.

jaki sklep medyczny w Poznaniu wytypowaliście jako najlepszy? Zachęcam do zostawiania opinii.;) jeśli klienci wymieniają się spostrzeżeniami to zawsze mogą na tym zyskać… a i sklepy zastanowią się co robić, by się im przypodobać.;)

Re: Najlepszy sklep medyczny w Poznaniu.

kupowaliśmy ostatnio majtki siatkowe - ABA MEDICA S.A. okazała się najlepsza. Bardzo fajni i mili pracownicy, którzy bez niczego doradzą i dodadzą otuchy. Byłam trochę podłamana, bo moja siostra miała ciężki wypadek i teraz wszystko się zmieni… ale jak popatrzy się na ten cały sklepowy asortyment i się wie, że to nic takiego, że wielu ludzi ma poważne i jeszcze poważniejsze problemy, to można się lepiej poczuć.

Nas interesowała, przy wyborze takiego urządzenia, jak inhalator dla dzieci i dorosłych, cena - abamedica24.pl też została wybrana z kilku innych sklepów. Jest z Poznania, ale my nie, no i zamawialiśmy online.;) u nas nie dostalibyśmy takiego dobrego sprzętu w takiej cenie. Niestety w okolicy mamy bardzo mały wybór. Tym bardziej cieszę się, że można robić zakupy online.:D ktoś jeszcze kupował coś w tym sklepie??

my kupowaliśmy.;) przy okazji parę rzeczy. Najpierw śliniaki higieniczne - ABA MEDICA S.A. i potem trochę bardziej zaawansowany sprzęt, balkonik dla babci z tej oferty http://abamedica24.pl/49-chodziki-balkoniki. Śliniak dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie, a balkonik pomogli nam odpowiednio dobrać i też sprawdza się świetnie. Babcia śmiga jakby dostała nowe życie.;)

Podobają mi się ich termometry, brałam dla siebie, siostry, kuzynki i przyjaciółki. Można obejrzeć tutaj http://abamedica24.pl/38-termometry. i w ogóle zgadzam się, że pracownicy są mili, to dla mnie zawsze ma największe znaczenie…

dla mnie też. Jak idę do sklepu i ma mnie obsługiwać ktoś, kto jest niezadowolony z tego, że w ogóle pracuje i że czegoś od niego chcę, to mi chęci na zakupy odpływają.

z drugiej strony klienci też potrafią być niemili i roszczeniowi. Pracowałem kiedyś w obsłudze klienta i tego, co ja tam miałem, nie zapomnę do końca życia. Niektórzy nawet bez zwyczajnego dzień dobry wpadali do środka z jakimiś pretensjami na rzeczy, które nie zależą ode mnie.