Topic: Przeprowadzki firm

Szukam ekipy zajmującej się przeprowadzkami firm i biur. Moja firma przenosi siedzibę. Działamy na terenie Warszawy i zmieniamy biura. W sumie do przewiezienia są meble biurowe, ale też cenne sprzęty, w tym nowe komputery. Zależy mi na sprawdzonej firmie przeprowadzkowej.

Re: Przeprowadzki firm

Tu masz kontakt do bagażówki warszawskiej http://transportwiki.com.pl/kontakt/. W ofercie znajduje się również usługa przeprowadzek dla firm. Polecam tylko dopytanie się o szczegóły. Przy takiej rozmowie warto znać już dokładną ilość i plus/minus wymiary przewożonych sprzętów i mebli,  aby można było ustalić cenę.

Re: Przeprowadzki firm

Witam. Zajrzyj tu http://transportwiki.com.pl/. Korzystałem. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Ekipa w porządku, sprawdzona, wyspecjalizowa w przeprowadzakch firmowych.

Re: Przeprowadzki firm

Również polecam firmę specjalizującą się w przeprowadzkach dla biur. Przy kontakcie bezpośrednim koniecznie dopytaj o szczególy zabezpieczenia sprzętu komputerowego. Warto mieć też ubezpieczenie na sprzęt uwzgledniające również takie okazje.