Topic: Macie w firmie politykę tworzenia zapasowych kopii?

witajcie, mój szefo ciśnie o stworzenie strategii tworzenia kopi zapasowych. Nie wiem czy jest to konieczne w każdej firmie? Rozumiem, że w jakiś dużych przedsiębiorstwach, ale w naszej małej firemce wydaje mi się to zbędne. Jakie jest wasze zdanie?

Re: Macie w firmie politykę tworzenia zapasowych kopii?

polecam ci jednak posłuchać szefa. Spróbuj przeanalizować waszą sytuację z fachową firmą, na przykład tą lizard.pl i wtedy będziesz miał pełny ogląd na sytuację. Nie warto samemu się męczyć. Tym bardziej, że jak widzę na stronie https://www.lizard.pl/polityka-backup pracownicy specjalizują się właśnie w tym temacie. Będziesz zadowolony, na pewno cię odciążą w obowiązkach.

Re: Macie w firmie politykę tworzenia zapasowych kopii?

polityka tworzenia kopii jest bardzo istotna! Nie wyobrażam sobie w czasach takiego zagrożenia, żeby jej nie było. I nie ma znaczenia, że to mała firma. Zgodze się z kolegą, że specjaliści o których mowa na stronie https://www.lizard.pl/ z pewnością staną na wysokości zadania. Warto do nich zagadać.

Re: Macie w firmie politykę tworzenia zapasowych kopii?

polityka bezpieczeństwa, tworzenia kopii to fundament. Bez niego firma może się w pewnym momencie zawalić. Tego chyba nie chcesz.