Topic: Gdzie w Warszawie taniec towarzyski? Macie jakieś doświadczenie?

Cześć. Chciałabym się zapisać na taniec towarzyski. Jakoś zawsze o tym marzyłam, żeby się nauczyć tańczyć w tych pięknych sukniach i butach, ale nigdy nie udało mi się tego marzenia zrealizować. A ponieważ nigdy nie jest za późno na takie pomysły, to może akurat teraz bym spróbowała? smile

Re: Gdzie w Warszawie taniec towarzyski? Macie jakieś doświadczenie?

No pewnie, skoro masz czas i ochotę to możesz. Przecież tak jka mówisz na naukę niektórych rzeczy nigdy nie jest za późno. A jak człowieka coś takiego interesuje to rzeczywiście ma szasnę na nauczenie się teraz wszystkiego w każdym wieku i nie trzeba nawet się już niczego bać, bo ludzie w różnym wieku coraz cześciej to robią

Ja też zaczęłam się w wieku dorosłym dopiero uczyć tańca. Sukcesów już żadnych i nagród nie otrzymam niestety, ale podczas tańczenia mam naprawdę sporą frajdę, więc każdemu taką rozrywkę mogę polecić, jeśli się chce naprawdę dobrze bawić na stare lata tongue

A mogłabyś powiedzieć gdzie taki kurs znalazłaś? Bo widzę, żę ofert jest całkem sporo, każda inna i nie wiem, na co mam się zdecydować. Jak mi coś ktoś poleci, trocę opowie to jednak będzie o wiele łatwiej wybrać jakieś interesujące opcje, które warto brać pod uwagę smile

To prawda jeśli chodzi o taniec towarzyski Warszawa ma naprawdę sporo do zafoerwania. Ja swój kurs znalazłam na http://www.risingstars.com.pl/oferta/ta … ki-dorosli już jakiś czas temu i od tego czasu cały czas tam chodzę. Fajni ludzie, atmosfera podczas zajęć naprawdę jest bardzo zachęcająca

To świetnie się składa, to jest całkiem niedaleko mnie, więc nawet nie będę musiała się telepać po całym mieście, żeb dotrzeć na zajęcia. Dziękuję, mam nadeje, że może kiedyś gdzieś tam się spotkamy na jakichś zajęciach albo pomiędzy nimi chociaż

Może się rzeczywiście uda. A teraz dobrze się przygotuj, kup odpowiednie ciuchy i idź na pierwsze zajęcia, a wrócisz z nich zachwycona i będziesz chciała jeszcze więcej! smile