Topic: Pewny i tani transport rzeczy w Warszawie.

Witam wszystkich. Planuję przeprowadzkę swojej firmy – jest to dosyć wymagające, bo mamy do przewiezienia sporo rzeczy. Zaczynając od zwyczajnych mebli, takich jak biurka albo regały na papiery, po sprzęt firmowy, a więc komputery, kserokopiarki i tak dalej. Poza tym mamy dużą ilość kartonów z różnymi „szpargałami”. Pytanie – gdzie mogę zamówić pewny i tani transport tych rzeczy na terenie Warszawy?? Czy może lepiej działać na własną rękę?

Re: Pewny i tani transport rzeczy w Warszawie.

absolutnie nie polecam działania na własną rękę. Ja zrobiłem ten błąd – wydawało mi się, że sobie poradzimy samochodami prywatnymi. Mam co prawda małą firmę, ale zadanie okazało się trudniejsze, niż myślałem… trzeba było się dużo nakombinować i natracić czasu. Chciałem zaoszczędzić na usługach transportowych, a w efekcie wydałem sporo na paliwo i udało się nam trochę uszkodzić meble, bo nie chciały się zmieścić…

Ja co prawda firmy nie przeprowadzałam, ale zmieniałam mieszkanie – i bardzo przydał mi się transport Warszawa to duże miasto i naprawdę nie ma co się bawić we wracanie się po sto razy po kolejny karton… Zerknij sobie na stronę http://transport-warszawa.com/oferta/us … nsportowe/, korzystałam z ich oferty. Wszystko dotarło w świetnym stanie. A dodam, że w ramach hobby bawię się malunkami na szkle i było trochę wrażliwych na uszkodzenia przedmiotów.

firma transportowa wcale nie musi być droga, a naprawdę może zaoszczędzić wiele stresu. Nie wyobrażam sobie przeprowadzki firmy prywatnymi, ani nawet firmowymi autami. No chyba, że ktoś ma stanie jakieś duże gabaryty… my mamy dwa auta firmowe i szkoda by mi ich było na pakowanie kartonów czy mebli.

dzięki za komentarze, widzę, ze przeważają zwolennicy usług profesjonalnych.;) dziękuję też za link, może warto będzie się z nimi skontaktować. Co do aut firmowych to faktycznie szkoda je niszczyć, a prywatne to też jednak własność prywatna…

zdecydowanie zamawiaj transport z jakiejś dobrej firmy, nie ma sensu się męczyć. Koszty zawsze możesz wliczyć w wydatki firmowe, a jeśli zmieniasz miejsce na lepsze to pewnie i tak się zwrócą.