Topic: Gdzie można odbyć szkolenie z metody Volla?

Od dawna interesuję się medycyną alternatywną, a popchnęły mnie do tego nienajlepsze doświadczenia mojej rodziny z medycyną akademicką. Ostatnio słyszałam wiele dobrego o metodzie Volla i chciałabym odbyć szkolenie w tym zakresie. Wiecie może, gdize mogłabym się na taki kurs zapisać?

Re: Gdzie można odbyć szkolenie z metody Volla?

Ja też o niej słyszałam, ale myślę ze pewnie trzeba mieć jakieś wykształcenie medyczne.

No i tu się mylisz dziewczyno, wcale nie trzeba być po medycynie. Jeśli naprawdę jesteście zainteresowane to szkolenia prowadzone są w siedzibie Arkadia-Med w Katowicach przy ulicy 3 Maja. Oczywiście wcześniej zdobyta wiedza byłaby pomocna.

No ja studiowałam fizjoterapię, więc coś tam wiem smile.

no ja niestety tylko tyle co ze szkoły średniej ale myśle ze i tak dużo zapomniałam. I tak nie mogła bym pojechać bo z kasą kiepsko.  Szkoda sad.

Cześć wam. Jeśli chcecie poznać metodę Volla szkolenia są doskonale opisane na ich stronie http://arkadiamed.com/diagnostyka/szkol … ody-volla/. Znajdziecie tam wiele szczegółów dotyczących zarówno kursu jak i samej metody. Szkolenie skierowane jest do ludzi, którzy zajmują się szeroko rozumianym zdrowiem człowieka a także urodą smile. Moja kosmetyczka wzięła udział w jednym z takich szkoleń i twierdzi, że nauczyła się patrzeć zupełnie inaczej na urodę właśnie, która zaczyna się, jak mówi, ‘od wnętrza’.

Przejrzałam stronę i jestem pod wrażeniem. Jeśli tylko uda mi się dostać, to się chyba zdecyduję.

I na pewno nie pożałujesz Metoda Volla na szkoleniu jest omawiana w najdrobniejszych szczegółach. Ponieważ zakres wiedzy jest ogromny, szkolenie składa się z dwóch, trzydniowych części, a prowadzone jest przez wysokiej klasy specjalistę.

A orientujesz się może ile taki krus kosztuje?

Niestety, takiej informacji nie posiadam, ale myślę, że na stronie jest podany telefon. Zadzwoń a dowiesz się smile.

Masz rację, tak będzie najrozsądniej. Dzięki za pomoc i dobrej nocy smile.