Topic: Dobrze zaopatrzony sklep z akcesoriami erotycznymi – gdzie szukać?

Pytanie do pań – czy chciałybyście na prezent dostać od chłopaka gadżet do sypialni? No i teraz do wszystkich pytanie – czy jest jakiś sklep w necie, który warto odwiedzić?

Re: Dobrze zaopatrzony sklep z akcesoriami erotycznymi – gdzie szukać?

To zależy, jak gadżet, w sumie jakiś ładny i w dobrym stylu czemu nie. wink

A co to znaczy dla ciebie sklep z akcesoriami erotycznymi który warto odwiedzić? Bardziej ci zależy na niskich cenach czy raczej na tym, żeby były jakieś odjechane produkty w ofercie?

Nie no wiadomo że ceny to ważna rzecz, ale chodzi mi raczej o dobry asortyment, żeby było z czego wybierać.

A długo jesteś z dziewczyną razem?

A co to ma do rzeczy, jak długo? Po prostu warto byłoby coś ożywić z łóżku, a zabawki fajnie się do tego nadają. wink

Jak masz otwartą na nowości laskę, to zafunduj jej coś z tego sklepu, tego działu. http://www.twoja-fantazja.pl/35-dildastrap-on jest tam sporo fajnych rzeczy do zabaw solo ale i do takich we dwoje, ten sklep z akcesoriami erotycznymi sprawdziłem już nie raz, zamawiałem parę produktów i nigdy nie miałem problemów z dostawą czy płatnościami.

Wiesz, wracając do twojego pytania to lepiej najpierw wypytaj dziewczynę, czy przeżyje taki prezent, bo jeszcze się okaże, że ma opory i zamiast radości będą fochy. wink

A może jakieś seksi wdzianko? W tym sklepie, co link koleś wstawił jest pare fajnych haleczek i koszulek. Może tak bezpieczniej?

Ja tam raz zaryzykowałem i kupiłem swojej lejdi mały wibrator, była na początku w szoku ale potem jak zaskoczyła.. no stary, zabawy były super. wink