Topic: Apteka pomaga w rzuceniu palenia?

chcę rzucić papierosy, bo coraz bardziej mnie męczy ten zawód… wydaję mnóstwo kasy, wszystkie ubrania mi śmierdzą… tylko jak tu rzucić, kiedy bez człowiek robi się nerwowy i po prostu nie może wytrzymać? Czy produkty z apteki rzeczywiście mogą mi pomoc? Co kupować?

Re: Apteka pomaga w rzuceniu palenia?

przejrzyj sobie apteki internetowe, tam masz spory wybór produktów dla palaczy. Na przykład aptekagemini.pl ma na swojej stronie ulotki, warto poczytać i się bardziej zorientować jeszcze zanim się w coś zainwestuje.

ulotki zdecydowanie warto czytać. Ja z własnego doświadczenia polecam nicorette spray, bardzo mi pomógł i udało mi się nie zwariować. Poza tym przyda się jakaś silna mobilizacja… wyobrażaj sobie co zrobisz z zaoszczędzoną kasą. Ja na przykład pojechałem z rodziną na wczasy.;) nie palę od siedmiu miesięcy.;)

od siedmiu miesięcy, pozazdrościć… wypróbuję i też się postaram. A coś na grypę polecacie? Na dodatek złapało mnie jakieś paskudne przeziębienie.

zawsze jak mnie coś bierze korzystam z gripex max i szybko mija.;) dostaniesz to chyba w każdej aptece, cena niewielka. A nicorette faktycznie może pomóc, tylko musisz trzymać się mocno postanowienia. Wyobrażaj sobie plusy z rzucenia fajek, to jest bardzo dobra rada. Psychika jest ważna.

dzięki za wsparcie. Jak rzucę to pojadę sobie do spa.:D