Topic: Jaki jest dobry adwokat rozwodowy w Warszawie?

Rozstaję się z żoną i to dość burzliwie. Najzwyczajniej nie jesteśmy stworzeni dla siebie. Tyle, że ona chce mnie obciążyć całkowicie winą, bo podobno piłem (od ponad roku nie mam woreczka żółciowego, tak w ogóle), nie dbałem o jej potrzeby i nie interesowałem się nią. Nie znam się na prawie, więc potrzebuję adwokata. Ktoś kogoś poleci?

Re: Jaki jest dobry adwokat rozwodowy w Warszawie?

O to niezła laska xD

A co do tego ma woreczek?

Nie mając woreczka nie powinienem w ogóle pić alkoholu, bo wtedy narażam trzustkę tongue

Rzeczywiście, kobieta ma wyobraźnię smile A wiecie, ile jest takich spraw w sądach w Polsce? A co do adwokata, to ja tylko wpisałam właśnie adwokat rozwodowy Wawa i mi wyskoczyła kancelaria prosterozwody.pl. Strona prowadzona profesjonalnie, widać, może i kancelaria dobra?

Strona jeszcze o wszystkim nie świadczy.

Za to doświadczenie z kancelarią już sporo. Też potrzebowałem w Warszawie adwokata od rozwodów. Szkoda nawet gadać… zmieniłem pracę, pracowałem rzeczywiście więcej i moja żona (była już) uznala, że nie dbam o nią. W sumie sytuacja podobna. Wtedy znalazłem tę stronę http://prosterozwody.pl/rozwody-warszawa/, poczytałem trochę na niej, co i jak i zdecydowałem się skorzystać z ich usług. W końcu skończyło się to tak, że przez pisma procesowe, jakie pan adwokat pomagał konstruować, żona zgodziła się na rozwód za obopólną zgodą.