Topic: Sprzęt do spawania i metalu

Dzień dobry. Pracuję przy spawaniu, robieniu metalowych ogrodzeń i innych tego typu rzeczach. Usiłuje mojego szefa uświadomić, że strasznie przepłaca przy zamówieniach na nowy sprzęt. Gdybyście widzieli, ile wydał na kupienie zwykłego płaskownika ostatnio, to byście się za głowy złapali… Po prostu on ma swój jeden ulubiony sklep i chyba tam kupuje od początku istnienia. Potrzebuje sklepu, który go przekona, że sprzęt może być jednocześnie solidny i tani. Będę wdzięczny za każdą propozycje.

Re: Sprzęt do spawania i metalu

No to dużo można polecać różnych sklepów, bo ceny są w tych największych sieciówkach raczej porównywalne. Wszystko zależy od tego, co twojemu szefowi nie pasuje w tych wszystkich innych sklepach. Jak to będziesz wiedział, to łatwiej go przekonasz do swojej racji, gwarantuję! Ja przykładowo robię zakupy online i bardzo je sobie chwalę: od płaskowników 50x8, poprzez wiertarki, aż po sporej wielkości elementy konstrukcyjne.

Ogólnie to myślę, że on po prostu nie do końca ogarnia, że można coś zmienić. Mu się wydaje chyba, że jak ktoś jest obcy to go po prostu próbuje jakoś ukraść i oszukać. Dla niego jest dobry jeden sklep, bo to blisko i lubi staruszka który tam sprzedawał jeszcze za komuny. Chyba po prostu jakieś marki zachodnie, co do niewiadomo kogo należą mu się nie podobają.

No to spróbuj rzucić jakąś polską firmą. To może być jakiś pierwszy krok. Nasze sklepy z narzędziami i artykułami budowlanymi może nie są znane na całym świecie, ale na pewno nie odstają poziomem zaopatrzenia od zagranicznych gigantów. Ja pracuje w silnikach elektrycznych i wszystkie części i narzędzia kupuję w polskiej hurtowni.

Jest to jakaś koncepcja. Możesz spróbować z tym sklepem - http://sklep.metalzbyt.com.pl/394-ochrona-spawacza. Akurat w tej zakładce co podrzuciłem jest o różnych rzeczach do spawania, rękawicach na przykład. Rozumiem, że coś takiego właśnie może ci się przydać. Też mam tak, że wolę kupować w polskich sklepach, bo mam większe zaufanie.

Dzięki za podrzucenie pomysłu. Ogarnę co jest na stronie ze sprzętu i jak będzie to czego potrzebujemy to może faktycznie polecę to szefowi.