Topic: Opinie na temat rowerów Univega.

Siemanko, na początku zaznaczę, że bardzo dużo jeżdżę rowerem, ale nie jestem profesjonalistką, z reguły nie startuję w zawodach. Nie chciałąbym wydawać majątku na rower. Nie stać mnie na bardzo drogi sprzęt, ale chciałabym mięć sprawny rower, który posłuży mi kilka lat. Zastanawiam się nad Univegą, co o tym myślicie?

Re: Opinie na temat rowerów Univega.

Przede wszystkim rower Univegi jest bardzo trwały i wytrzymały. Czyli idealny dla twoich potrzeb. Jest tak samo dobry dla amatorów, jak i profesjonalistów. Możesz mieć pewność, ze nie kupujesz byle czego.

Univega to dobra, niemiecka firma. Produkuje rowery już od czterdziestu pięciu lat. według mnie są naprawdę super.  A jeśli chodzi o ceny, to wszystko zależy od sklepu. Każdy nabija swoje marże i potem koszty kształtują się bardzo równie.

Ze sklepów mógłbym polecić  ten http://supersportowy.pl/. Mnie przyciągnęły o nich niskie ceny wink ale faktem jest, ze kolesie znają się na rzeczy. Można się od nich bardzo dużo dowiedzieć na temat rowerów.

tez kupowałem tam swój rower i jestem bardzo zadowolony. Przeszukałem wszystkie możliwe oferty i oni po prostu byli najlepsi. Długo się nie zastanawiałem.

Jeżdżę do pracy na rowerze Univega, a mam pod górkę niestety i jestem bardzo zadowolona. Według mnie trudno znaleźć lepszy rower. To jest oczywiście moja prywatna opinia wink