Topic: Badania w Krakowie, gdzie?

Cześć Wszystkim. Postanowiłem, że czas na kompleksowe badania i chciałbym m.in. zrobić test wysiłkowy w Krakowie. Nie wiem jednak do kogo się zgłosić, jest sporo różnych specjalistów i chciałbym wybrać najlepszego. Ktoś coś poleci?

Re: Badania w Krakowie, gdzie?

Miałem podobnie jak Ty, ale interesował mnie dobry neurolog z Krakowa, gdzie ma rzeczywiście bardzo bogatą ofertę licznych fachowców i lekarzy, ale ja się zdecydowałem na odwiedzenie zakładu zdrowia: nzozrevita.pl i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z ich usług.  Wejdź sobie na ich stronę, na pewno oferują liczne kompleksowe badania i z całą pewnością Ci pomogą wink

Ja też byłam w NZOZ Revita, robiłam USG dziecku w Krakowie i muszę przyznać, że bardzo byłam zadowolona z jakości usług i tego, że tak lekarze podeszli z sercem do moich dzieci. W ogóle się nie bały dzieciaki i co więcej, potem potraktowały to jako przygodę i się śmiały z tego wink

No i dziękuję bardzo wink teraz już wiem gdzie mam się udać i coś mi się wydaję, że będę bardzo zadowolony z usług, skoro takie miłe komentarze przeczytałem. Pozdrawiam!