Topic: Jakie drzwi zamontować w kawalerce?

Witam, posiadam niewielkie metrażowo mieszkanie, właściwie jest typowa wrocławska kawalerka. Wcześniejszy właściciel wymontował drzwi, bo zajmowały za dużo miejsca. Ja jednak chciałabym mieć jakieś drzwi. Fajnie jak można gdzieś schować cały ten kuchenny bałagan. Bez drzwi to wszystko widać z pokoju.

Re: Jakie drzwi zamontować w kawalerce?

Wiem o co chodzi. Z drzwiami wewnętrznymi we wrocławskich kawalerkach miałem do czynienia jakieś dwa lata temu kiedy pracowałem w tej branży jako monter. Powiem tak najlepsze będą składane albo harmonijkowe, ewentualnie jakaś kotara czasami się sprawdza. Teraz robią takie fajne składane, ze wyglądają jak zwykłe tylko inaczej się otwierają. Także nie ma problemu z estetyką.

Znałam jedną firmę, która robiła drzwi wewnętrzne i piękne bramy wjazdowe Wrocław to teren jejpracy, więc zależy gdzie mieszkasz i gdzie by ich specjalista musiał podjechać. W każdym razie mogliby ci dobrze doradzić, bo się na tym znają jak nikt inny.

Ja bym nie dawał żadnych drzwi. Nie ma sensu, kuchnia przede wszystkim powinna mieć dobrą wentylację tym bardziej jeśli kuchnia jest mała. Ulatnianie się gazu i spalin jest bardzo niebezpieczne. Weź to pod uwagę. Bardzo dobrze zrobił poprzedni właściciel, ze po prostu wyciągnął te drzwi.

Oj tam oj tam, jak jest dobrze zrobiona wentylacja to nic się nie stanie, estetyka też jest ważna. Nie można pomijać tego aspektu, bo to wpływa na samopoczucie człowieka i ogólne zadowolenie z życia. Zresztą drzwi mogą być generalnie otwarte. Tylko zamknięte jak goście przyjdą na przykład i wtedy mamy problem wentylacji z głowy tongue