Topic: Meble tapicerowane do salonu, sklep internetowy?

Witam użytkowników forum. Szukam sklepu internetowego z dobrymi jakościowo i ciekawymi meblami tak jak w temacie. Cena nie gra roli, chcę mieć dobry komplet. Proszę o namiary.

Re: Meble tapicerowane do salonu, sklep internetowy?

Odkopałem właśnie stary link do strony jednego z takich producentów. Wejdź sobie na http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Meble-tapicerowane/30 i tam zobacz. W ofercie jest cała masa ciekawych produktów i ja osobiście bardzo polecam tą firmę bo robią naprawdę dobre rzeczy.

Kupiłam na tej stronie stół drewniany który służy mi już drugi rok. Stół nie ma żadnych odbarwień, nic nie ciemnieje i stół tak jak stał, tak stoi dalej xd Bardzo polecam jeżeli zależy ci na czymś sprawdzonym.

Z tego co czytałam w internecie to jest to bardzo dobry producent mebli drewnianych i warto u nich kupować. Meble są na gwarancji, wykonane z bardzo dobrego jakościowo drewna. Wejdź i poczytaj opinie.

Bardzo dziękuję big_smile Znalazłem już nawet kilka stron z fajnymi meblami ale w internecie nikt nie słyszał nigdy o tych firmach więc chyba wolę zostać przy waszych radach, zawsze to jakieś potwierdzone info.

Pamiętaj że chytry traci dwa razy. Lepiej wydać więcej i mieć spokój smile