Topic: Szafy przesuwane

Witajcie, co możecie mi powiedzieć o szafach przesuwanych? Gdzie je można wykorzystać? Jak się sprawdzają pod względem funkcjonalności?

Re: Szafy przesuwane

Zastosowanie regałów przesuwanych najczęściej spotykane jest w archiwach, magazynach bądź wszelkich innych pomieszczeniach, zwłaszcza takich, w których zależy na jak najefektywniejszym wykorzystaniu przestrzeni.

Re: Szafy przesuwane

A jak jest z samą techniką przesuwania? Czy trzeba do tego dużo siły?

Re: Szafy przesuwane

w żadnym wypadku, szafy jeżdżą na szynach i chodzą stosunkowo lekko – nie potrzeba dużo siły. Zwłaszcza kiedy wybierzesz mechanizm korbowy – wtedy będzie zupełnie łatwo

Re: Szafy przesuwane

dzięki za wyczerpujące informacje. Mam jeszcze jedno pytanie – mój mąż prowadzi warsztat potrzebuje organizera na narzędzia. Co możecie mi polecić? Chciałbym mu zrobić niespodziankę, bo on sam sobie nigdy nie kupi tego sprzętu?

Re: Szafy przesuwane

na rynku jest cała gama szaf warsztatowych, które mogą mu ułatwić pracę – jeśli prowadzi mały warsztat, jednoosobowo, to lepiej, żeby sobie go sam wyposażał. Na Twoim miejscu kupiłbym jedynie jeżdżący organizer na najmniejsze narzędzia, których potrzebuje zawsze przy aucie.

Re: Szafy przesuwane

To jest bardzo dobry pomsł –dzięki :-)