Topic: Cała rodzina rozłożona chorobą – co robić?

Witajcie. Ja mam ostatnio spore problemy ze sobą. Znaczy takie chorobowe. No i nie tylko ja, bo w sumie cała moja rodzina rozłożona, a najbardziej to mi po prostu dzieci żal i szkoda. No jakoś sobie staramy się radzić, ale jest ciężko. Ja mam problem z żylakami. Wygląda to źle i nie rokuje zbyt dobrze. Uciążliwe to jak nie wiem, mało co mnie tak denerwuje. Jest na to jakiś sposób?

Re: Cała rodzina rozłożona chorobą – co robić?

Skąd ja to znam. Albo wszyscy zdrowi, albo wszyscy chorzy na drugi dzień. Też się męczyłam długi czas z żylakami, ale na szczęście można znaleźć lek na żylaki, który pomoże się pozbyć tych dolegliwości i mogę po jakimś tam czasie stosowania powiedzieć, że to naprawdę działa, chociaż na początku może i podchodziłam do całej tej sprawy dość sceptycznie.

No będę musiała spróbować. A dla tych dzieci moich to co ja mam wymyślić? Leków, które ja biorę to raczej im dać nie mogę no nie?

no raczej by nie wypadało, bo różnie może być. Ale ja poczytasz ulotkę dziecięcego Nurofenu to zobaczysz sobie, że rzeczywiście jego skład jest dla dzieci całkowicie bezpieczny i można stosować tak, żeby się nie martwić zupełnie niczym.

A co ciekawe, to Apteka Bez Recepty daje jeszcze informacje o każdym leku który sprzedaje, więc jak ktoś nawet w internecie kupuje, to wszystko wie.

No to idealne rozwiązanie dla mnie big_smile