Topic: Profesjonalna organizacja wyjazdów i wycieczek

Witam. Moja córka chodzi do gimnazjum i panuje w tej szkole taka tradycja, że co roku rodzice organizują dzieciom super wycieczki najlepiej kilkudniowe. Jestem akurat w komitecie rodzicielskim i moim zadaniem jest wymyślenie jakiejś ciekawej koncepcji. Czy organizowaliście kiedyś coś podobnego lub czy macie jakieś pomysły na taką wycieczkę? Będę bardzo wdzięczna.

Re: Profesjonalna organizacja wyjazdów i wycieczek

Witaj. Opcji jest bardzo wiele. Jeżeli wycieczka będzie się odbywać wiosną czy latem to bardzo ci polecam organizację zielonej szkoły, która jest genialna dl dzieci w każdym wieku. Nie jest to zwykła wycieczka, ale taka, która opiera się na bardzo aktywnym spędzaniu czasu. Moja córka i syn byli na zielonej szkole nad morzem uczyli się strzelać z łuku, wspinać po ściankach wspinaczkowych, grali w paintballa i wiele innych gier. Po prostu rewelacja. Wrócili zmęczeni jak nie wiem, ale bardzo zadowoleni.

Hej. Widzę, że temat ostatnio bardzo na czasie. U mojego syna w szkole także właśnie organizują taką wycieczkę. Na szczęście robi to szkoła, a nie rodzice. Jeżeli chodzi o pomysły to polecam Ci wejść na stronę firmy zajmującej się organizacją wycieczek dla firm, pod tym linkiem: http://www.wakacjeok.pl/package/wycieczki-dla-firm/. Moja firma z ich pomocą organizowała nam ostatnio wyjazd integracyjny, ale z tego co wiem zajmują się także wycieczkami szkolnymi, zielonymi szkołami i obozami. Warto tam zajrzeć.

Witam. Firma, którą podała moja przedmówczyni jest naprawdę godna polecenia. Mój syn i córka co roku jeżdżą z nimi na świetne obozy letnie. Byli już nad morzem i w górach. Mają świetny program dostosowany pod dzieci z wieloma atrakcjami.