Topic: Komplet drzwi dla domu

Dom nabiera kształtów co bardzo nas cieszy ale niestety potrzeba jeszcze sporych nakładów żeby wszystko wyglądało jak trzeba. Jedna z palących kwestii to drzwi. Na ten moment są jakieś prowizoryczne wejściowe ale nie wyobrażam sobie żeby zostały. Jak chodzi o wewnętrzne do pokoi, kuchni i łazienki nie ma nic. Szukam dobrego sklepu w którym kupiłabym wszystko za jednym zamachem.

Re: Komplet drzwi dla domu

Szperaj w necie bo tam zazwyczaj najłatwiej kupić coś sensownego pod względem ceny i jakości. Niestety nie poradzę Ci nic konkretnie bo u nas drzwi były zamawiane na wymiar z racji bardzo niestandardowych futryn i stolarz nam to ogarniał. Ale jestem pewna że znajdziesz to czego potrzebujesz.

Re: Komplet drzwi dla domu

Odnośnie drzwi wejściowych to musi być coś porządnego i nie idź na żadne jakościowe ani cenowe kompromisy. Choć na przykład tutaj http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne … /metalowe/ masz mega dobre drzwi z Włoch a kosztują jak na tę klasę produktu naprawdę mało. Widać czasami warto trochę szperać, żeby znaleźć coś okazyjnego.

Re: Komplet drzwi dla domu

Fajnie się złożyło że kolega już podlinkował ten sklep bo sam chciałem Ci go polecić. Na tej stronie http://drzwiwloskie.pl/drzwi-wewnetrzne/ masz spory wybór opcji do wnętrz. Jestem pewien że coś do pokojów ale też do łazienki i kuchni się znajdzie. A może pomyślisz o czymś mniej typowym? Bardzo modne są teraz drzwi przesuwne na prowadnicach albo szklane...

Re: Komplet drzwi dla domu

Hehe łezka się w oku kręci jak przypomnę sobie urządzanie naszego mieszkania. Wyzwanie było spore a drzwiami niestety była kupa zabawy – problem z futrynami, standardowe skrzydła nie dawały się osadzić... Cuda wianki.

Re: Komplet drzwi dla domu

Zastanawiam się czy masz szerokie wejście do domu? Jeśli tak to może pójdziesz w coś takiego - http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne … krzydlowe/. Przyznasz że takie podwójne „wrota” wyglądają efektownie no ale nie wiem czy zdadzą u Ciebie egzamin.