Topic: Czy można ufać rankingom?

Jestem zwolennikiem jasnego przekazu informacyjnego, za którym nie stoją żadne siły je sponsorujące. Dlatego też bardzo sceptycznie spoglądam na wszelkiego rodzaju rankingi. Czy w sferze związanej z usługami bankowymi można liczyć na jakiś rzetelny ranking, któremu można zaufać, nie obawiając się, że cos zostało pominięte?

Re: Czy można ufać rankingom?

Masz całkowitą rację z tym, że bardzo często dochodzi do manipulacji takimi informacjami. Jest to regułą stosowana w różnych branżach. Ale nie wszystkie rankingi są podporządkowane usługodawcą, ale trzeba wiediec gdzie ich szukac.

Re: Czy można ufać rankingom?

No właśnie gdzie?

Re: Czy można ufać rankingom?

A tutaj na przykład jeśli chodzi o kwestie bankowe http://www.darmowekontabankowe24.pl/rankingi-kont-bankowych.html, szybko i sprawnie wyszukasz to czego chcesz. Wystarczy wpisać kilka wytycznych źródłowych i dalej można jechac. Rankingi są bardzo przydatne w tego rodzaju kwestiach.

Re: Czy można ufać rankingom?

Jeśli już nowa o rankingach to darmowekontabankowe24.pl są idealnym miejscem do podejmowania znaczących decyzji. Korzystam z tej porównywarki dosc często, bo klienci mnie pytają jak można znaleźć dobre i tanie konto.

Re: Czy można ufać rankingom?

A tu znajdujesz nie tylko dobre, ale i za darmo. Kwestie rankingów oceniam bardzo pozytywnie, nie tylko finansowych. Bardzo lubie korzystac też z porównywa rek ubezpieczeń, bo to też wydatek którego często nie robimy, a analiza jest potrzebna.