Topic: Firma szkoleniowa z rekomendacją

Chciałbym nawiązać kontakt z firmą lub osoba, która przygotowuje szkolenia i prowadzi je rzecz jasna. Chodzi mi jednak o taką firmę, która może pochwalić się rekomendacjami na swojej stronie internetowej. Byłem już na kilku, ale tam nie ma ani jednego zdania na ten temat. Oczywiście i takie forma są pomocne, więc liczę na opinie.

Re: Firma szkoleniowa z rekomendacją

Jak ktoś nie ma się czym pochawlić, to się nie chwali to oczywiste. Ja polecam zajrzeć do firmy Michał Łęgowski, czyli do szkoleniowca, który od wielu misięcy już daje dowód na to, że potrafi wiele zdziałać z osobami, które chcą się szkolić.

Znam i też polecam, poza pełnym profesjonalizmem, o którym można dowiedzieć się właśnie ze strony internetowej, jest jeszcze jedna ważna kwestia, czyli ceny, które są rewelacyjne.

Chcesz poznać prawdziwie profesjonalne usługi to zajrzyj tutaj http://michallegowski.pl/ i wtedy przekonasz się dlaczego ludzie tak chętnie wybierają sesje szkoleniowe z panem Michałem. Świetna atmosfera podczas szkoleń powoduje, że człowiek pozbywa się stresu i całkiem swobodnie podchodzi do kolejnych zagadanień.

No właśnie atmosfera to podstawa.