Topic: Kolekcjonowanie nasion marihuany – czy to legalne?

Podobno handel nasionami marihuany jest legalny i takie nasionka może kupic sobie każdy, pod warunkiem że robi to w celach kolekcjonerskich. Czy to rzeczywiście jest prawda? Nie ściągne na siebie kłopoty, jesli kupie takie nasionka w sklepie internetowym?

Re: Kolekcjonowanie nasion marihuany – czy to legalne?

Z tego co wiem to nasionka możesz mieć, nic ci za to niegrozi. Zreszta zobacz sobie ile w necie masz sklepow co sprzedaj nasionak. Jak to by bylo nielegalne to juz by je dawno policja pozamykala.

No niby tak, ale wolałam się upewnić. A jakie nasionka najlepiej kupic jako pierwsze? Możecie coś doradzić. Wiem że są dwie podstawowe odmiany marihuany Indica i Sativa, które są lepsze? Od czego zaczac?

Tyle się mówi o marihuanie leczniczej, że pomaga w radzeniu sobie z bólem w przlekłych chorobach, a dalej nie można jej uprawiać na własny użytek. Wódą i papierosami  ludzie mogą się zabijać, ale marihuana jest be, bo tak mówią leśne dziadki i koniec, kropka.

Nie wchodząc w zagadnienia popiltyczne, na razie jest jak jest i uprawa jest nielegalna. Kolekcjonować nasionka marihuany jednak można legalnie, nic ci za to nie grozi. Co do marihuany o właściwościach leczniczych, to nawet są już w sklepach internetowych z nasionkami specjalne działy z odmianami takiej marihuany . Patrz na przykład tutaj http://www.klasermarii.pl/medyczne-odmiany-c-1.html. Kto wie, może już niedługo nasiona medyczne będzie można wykorzystać do innych celów niż tylko kolekcjonerskich.

Na start możesz wybrać coś ze szklarniowych odmian nasion marihuany. Zajrzyj na ta strone http://www.klasermarii.pl/indoor-wewnatrz-c-3.html. Masz tam kilkanasice różnych odmian nasion konopi typu Indoor, czyli przeznaczonych do pomieszczeń. Tego typu nasiona w Polsce są najbardziej popularne, ale jak szukasz odmian typu Outdoor, też coś ciekawego możesz znaleźć w sklepach z nasionami.

Widze, że ciągle przewija się adres jednego sklepu. Chyba rozumiem sugestie wink Dzieki wam za odpowiedzi.