Topic: gdzie mogę szybko i tanio wyrobić wizytówki?

cześć, polećcie mi jakąś fajną firmę, w której będę mogła wyrobic sobie szybko kilkaset sztuk wizytówek. Zależy mi też, abym nie przepłacała zanadto, z góry dzięki koleżanki i koledzy za sugestie!

Re: gdzie mogę szybko i tanio wyrobić wizytówki?

ze swojej strony polecam ci tanie wizytówki w Poznaniu. Możesz śmiało w tym mieście zlecić usługę. Sprawdź na stronie http://amik-poznan.pl/464-wizytowki tutaj mają naprawdę fajną i niedrogą ofertę, która na pewno cię zainteresuje. Bardzo dobrze wykonują usługi.

to prawda, firma amik-poznan.pl ma super oferte, która wybija się nie tylko w poznaniu, ale w ogóle powiedziałabym, że w polsce. Mają naprawdę wielu klientów i na brak zleceń nie narzekają. Wiem, bo ostatnio rozmawiałam z pracownikiem kiedy robiłam u nich wizytówki dla firmy i trochę się pan pochwalił.

jeżeli chodzi o wizytówki, to firma o które napisano wyżej sprawdza się. Dobrej jakości wykonanie. Mają też fajne pomysły.

zgadzam się z opiniami na temat tej firmy. Dobra przede wszystkim usługa druku wizytówek, ze względu na profesjonalny sprzęt poligraficzny, na którym firma pracuje.