Topic: Polecana szkoła niemieckiego dla dorosłych

Szukam dobrej szkoły języka niemieckiego dla dorosłych. Nigdy wcześniej nie miałem kontaktu z żadnym obcym językiem więc proszę o polecenie czegoś dostosowanego do mojego poziomu. Z góry dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

Re: Polecana szkoła niemieckiego dla dorosłych

Intensywne i skuteczne kursy na które uczeszczałam - http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-n … doroslych/. Nigdy wczesniej nie uczyłam się niemieckiego a po skonczeniu szkolenia dużo już rozumiałam. Z tekstem pisanym nie było żadnych problemów, a z mówionym znając kontekst również sobie radziłam. Tak naprawdę nigdzie nie nauczysz się szybciej i taniej, to szkoła własnie typowo nastawiona na praktyczną naukę osób dorosłych, wiec warto spróbować smile. Pozdrawiam.

Re: Polecana szkoła niemieckiego dla dorosłych

Również chodziłem do http://akademiawroclaw.pl/ tylko że na angielski i nie mogę powiedzieć złego słowa na nauczanie i efekty. W pracy za granicą wszystko mi się przydało, jak zdarzało mi się rozmawiać z miejscowymi to pytali ile już jestem w Anglii bo dobrze mówię tongue. Miło coś takiego słyszeć tym bardziej że zależało mi na opanowaniu podstaw języka, bardzo się starałem na zajęciach no i się udało smile

Re: Polecana szkoła niemieckiego dla dorosłych

Dziękuję i pozdrawiam a temat do zamknięcia.