Topic: Gdzie kupię papierowe pojemniki na ciasto?

Witajcie, szukam jakichś pojemników, do których mogłabym zapakować kawałki ciasta dla gości po uroczystości komunijnej mojej córki. Czy ktoś z Was może gdzieś kiedyś kupował takie pudełka? Bede wdzieczna za podpowiedzi!!!

Re: Gdzie kupię papierowe pojemniki na ciasto?

Witam, masz na myśli pudełka raczej kartonowe, te białe czy plastikowe???

Właściwie to wszystko jedno. Choć może lepiej kartonowe, bo pewnie będą trochę tańsze. Plastikowe może i są trwalsze i bezpieczniejsze do przewożenia jedzenia, ale wydaje mi się, że kartonowe w zupelnosci wystarcza. Białe może i są bardziej eleganckie, ale co tam...

hejjka, a czy w cukierni nie możesz poprosić o takie pudełka? Tam przecież na pewno mają w różnych rozmiarach, ja czasami kupowałąm w lokalnej cukierni takie pudełeczka po 1 zł sztuka, ale to byly te plastikowe wlasnie. Ewentualnie w supermarketach w dziale z przyborami do pakowania pozdrawiam

Pytałam w cukierni, ale niestety nie zdążą mi zamówić w tak krótkim czasie. A pudełka potrzebne mi są są właściwie juz za kilka dni....

Cześć!! Wiem, że mój brat zamawia regularnie pudełka tutaj: http://producent.kartop.com.pl/ , z tym że on kupuje pudełka kartonowe typowo do wysylek. Ale sprawdź może akuurat będą mieli jakies kartoniki, żeby zapakować w nie ciasto, pozdrawiam!

Hej. W firmie, o ktorej mowa wyzej maja przeróżneee kartony, kartoniki, pudła i pudełka, z tego, co się orientuje, to kartoniki do przewozenia wyrobów cukierniczych również, http://producent.kartop.com.pl/opakowania sprawdź chociażby w tej zakładce. Pozdrawiam i udanej imprezki życzę big_smile Pozdrawiam serdecznie

Pamiętaj też o tym, żeby wybrać kartoniki w miarę możliwości sztywne i co najmniej dwu warstwowe. Nie chciałabyś chyba, żeby ciasto wylądowało na kolanach Twoich gości tongue Pozdrawiam serdecznie

Dziękuję Wam pięknie!!!