Topic: Chcę zrobić zdjęcia do dokumentów w Częstochowie, czy w śródmieściu zrobię je od ręki?

Hej, lecę do USA i potrzebuje zdjęć paszportowych i wizowych czy zdjęcia do dokumentów w Częstochowie zrobie od reki, w ogóle jaki format tych zdjęć jest potrzebny?

Re: Chcę zrobić zdjęcia do dokumentów w Częstochowie, czy w śródmieściu zrobię je od ręki?

Idziesz do fotografa i takie zdjęcia mozesz miec zrobione w kwadrans i dodatkowo możesz poprosic o nagranie tych zdjęć na płytę, na http://www.foto-kreatywni.pl/portfolio/portretowe poczytasz jak powinny wygladac dobre zdjęcia do dokumentów Częstochowa zaprasza do profesjonalnego studia fotograficznego, tam Ci na pewno wszystko powiedzą.

Re: Chcę zrobić zdjęcia do dokumentów w Częstochowie, czy w śródmieściu zrobię je od ręki?

Format, kontrast i wszystkie inne wymogi dotyczące zdjęć do dokumentów można sprawdzic w internecie np. na stronach rządowych, z tego co pamietam wymiary takiego zdjecia do wizy to 3,5x4,5 cm co wazne takie zdjecie nie powinno miec więcej niż 6 miesiecy.

Nic nie potrzeba sprawdzac we wszystkich punktach fotograficznych, gdzie oferuja zdjęcia do dokumentów w Częstochowie i w kazdym innym mieście są na birzaco z tym wymogami, idziesz i mowisz, ze chcesz zdjecie do dowodu czy na dyplom i oni już tam zrobią co trzeba,

Potwierdzam ostatnio robiłam zdjęcia do prawa jazdy w punkcie fotograficznym w śródmieściu, wstąpiłam tam po pracy, fotograf od razu przystąpil do pracy powiedział jaki format jest potrzebny wszystko razem trwało niecały kwadrans.

Dobrze wiedziec, chyba nedlugo przydadzą mi się takie zdjęcia bo slyszalam, ze do dowodu osobistego ma wrócic adres zameldowania, czy to prawda?

Tez cos słyszałem ale nawet jeśli to dowody bez adresu zachowują waznosc i nie trzeba ich wymieniać, nie mniej zdjęcia do dokumentów mozesz sobie zrobic i nagrać na płytę, nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą.