Topic: Chcę założyć sklep internetowy na PrestaShop, jak myślicie warto?

Cześć, jestem osoba niepełnosprawną i szukam pracy w domu i tak sobie pomyslałam, ze załoze sklep internetowy na PrestaShop ale przyznam szczerze, srednio sie na tym znam, jak myslicie warto, moge liczyć na jakies wsparcie i pomoc w jego prowadzeniu?

Re: Chcę założyć sklep internetowy na PrestaShop, jak myślicie warto?

Ja bym ci radził, żebyś może najpierw sie trochę podszkoliła a później zabieraj się dopiero za biznes w internecie, co?

A Ty cos taki zasadniczy sklep internetowy na PrestaShop łatwo jest założyć, czy potem bedzie on prężnie działać i przynosić zyski to już zupełnie inna kwesta, ale jest na to rada, wejdz na http://jash.pl/ gdzie renomowany partner marki PrestaShop oferuje pełne wsparcie dla takich sklepów internetowych i witryn, sama zdecyduj jakiej pomocy potrzebujesz, czy opracowania projektu graficznego sklepu internetowego czy może interesuje Cie pełna obsluga techniczna.

To nie moja bajka wiec za bardzo nie pomoge, ale życze powodzenia!

Ooo, widze ze troche się spóźniłam ale w kazdym razie teraz już chyba nie masz wątpliwości czy zakładać sklep internetowy na PrestaShop, z takim wsparciem warto bo sama korzystam z pomocy firmy, która jest partnerem PrestaShop, pomogli mi stworzyć sklep, który swietnie prosperuje to zasługa programistów, którzy świadczą usługi outsourcingowe, ale są w pełni zaangażowani w projekt i sluza swoim doświadczeniem o każdej porze.