Topic: W jakiej marki monitoring warto zainwestować?

Czy ktoś będzie mi w stanie doradzić coś sensownego w kwestii zakupu kamer do monitoringu i w ogóle całego tego kompletu? Chciałabym zastosować monitoring w swoim nowym domu, którego budowa powoli dobiega końca. Zależy mi przede wszystkim na kamerach montowanych na zewnętrz, które będą monitorowały teren dookoła domu, ale zastanawiam się także nad kamerą w domu, może w garażu, w salonie i na górze na piętrze chociaż jedna, ale nad tym się jeszcze zastanawiam.

Re: W jakiej marki monitoring warto zainwestować?

Na pewno musisz wiedzieć gdzie konkretnie chcesz kamer z jednego ważnego powodu. Są bowiem kamery stosowane tylko we wnętrzach i one są tańsze, nie są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Te na zewnątrz są chronione, ale droższe, choć można je oczywiście w domu także wykorzystać.

Bardzo dobre rozwiązania ma marka Dohua. Sklep prowadzący oficjlną dystrybucję tego sprzętu znajdziesz pod tym adresem http://kamery-hurt.pl/124-kamery. Podesłałem Ci link bezpośrednio właśnie do kamer, możesz sobie zobaczyć dokładnie ceny, jak one wyglądają. Co na pewno to kupujesz tutaj markowy sprzęt, bardzo łatwy w konfiguracji, bezawaryjny i przede wszystkim nowoczesny. Obraz jest bardzo wysokiej jakości nawet przy słabym oświetleniu, a i wszystko możesz swobodnie sobie nagrywać.

O tej marce sporo ciepłych słów czytałam, ale wiadomo jak to w necie z tymi komentarzami. Wolałam się jeszcze zapytać kogoś bardziej doświadczonego. Z tymi zewnętrznymi i wewnętrznymi to nawet nie wiedziałam, dobrze że napisaliście, myślałam że one są uniwersalne…

Tam na stronie http://kamery-hurt.pl/ masz też ich ofertę montażu całego systemu, polecam się z nią zapoznać skoro się na tym nie znać. Zrobią Ci fachowcy monitoring, będziesz miała pewność, że wszystko zostało porządnie skonfigurowane, nie na odwal się. Warto też do nich zadzwonić, pomagają w dobraniu sprzętu. Zamiast zbierać opinie lepiej od razu zgłoś się do fachowców po pomoc i już.

Masz rację, tak właśnie zrobię! Gorąco dziekuje za tak profesjonalną pomoc, to prawda że jestem zielona w temacie. Na dom wydałam majątek i chcę dobrze go zabezpieczyć po prostu, przy inwestycji w dom wydatek na monitoring to już kropla w morzu potrzeb, więc cena nie jest najważniejsza.