Topic: Chcę zamówić obróbkę metali w Białymstoku – co sądzicie o BR Technology?

Dopiero od niedawna zarządzam firmą w Białymstoku i pierwszy raz potrzebuję skorzystać z usługi obróbki metalu. No i jak łatwo zgadnąć jako „świeżak” na rynku, nie orientuję się jeszcze zbytnio, kto jest dobry i sprawdzony. Właśnie dlatego, drodzy internauci z województwa podlaskiego, liczę na waszą pomoc. Będę bardzo wdzięczny, jeżeli powiecie mi, co sądzicie o BR Technology. Dla mnie wyglądają ok, ale wolę wierzyć klientom, a nie ich opisom. Jeśli ktoś miał negatywne doświadczenia to też będzie mi miło, jeśli podacie kontakt do kogoś lepszego

Re: Chcę zamówić obróbkę metali w Białymstoku – co sądzicie o BR Technology?

Wystarczy sobie dokładnie obejrzeć ich stronę http://br-technology.pl/ żeby się przekonać, że trudno znaleźć bardziej profesjonalną firmę, w której ofercie jest obróbka metali w Białymstoku, ale też generalnie patrząc na polskim rynku. Serio, na ma co się zastanawiać za długo, to są specjaliści na najwyższym poziomie

Nie mam jakiegoś bardzo dużego porównania, ale generalnie moim zdaniem są bardzo dobrym partnerem. Nigdy mi się jeszcze nie spóźnili z żadnym zleceniem, a każda wykonana obróbka, bez względu na metodę, jest idealnie wykończona. Szczerze polecam ich każdemu

Tak jak się orientuję w branży to raczej na dłuższą współpracę wszyscy z Podlasia stawiają na nich, bo po prostu są i nowocześni i uczciwi. Do tego mają bardzo szeroki wachlarz usług od frezowania, przez cięcie laserem, aż po gięcie blachy czy też malowanie. Także wszystko w jednym miejscu da się załatwić

Dokładnie. Korzystałem u nich z obróbki metalu około 2 miesiące temu i wszystko było bez zarzutu