Topic: Szukam firmy oferującej profesjonalną certyfikację ISO

Witam. Zauważyłam, ze coraz więcej firm z mojej branży może poszczycić się certyfikatami ISO. Chciałabym, żeby moja firma również dołaczyła do tego grona. Którą firmę oferującą certyfikację ISO polecacie?

Re: Szukam firmy oferującej profesjonalną certyfikację ISO

Ja niedawno korzystałem z usług nowoczesnej firmy, która o swojej propozycji certyfikacji ISO pisze na stronie internetowej http://www.pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/. Droga do certyfikatu nie była łatwa, gdyż obejmowała przegląd dokumentacji w siedzibie mojej firmy, uzgodnienia co do dalszych działań oraz audyt certyfikacyjny. Ale uważam, ze było warto, bo certyfikat ISO dodał prestiżu mojemu przedsiębiorstwu.

U mnie było podobnie. Po uzyskaniu certyfikatu ISO miałem jeszcze w firmie audyt nadzoru i audyt recertyfikacyjny, aby ciągłość certyfikacji systemów zarządzania została utrzymana.

Mnie jeszcze czekają te audyty za jakiś czas. Firma PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. k. ma przeprowadzić u nas audyt nadzoru i recertyfikacyjny dla podtrzymania ważności certyfikacji ISO.

Aha, no to ja chyba również zwróce się do tej firmy z prośba o przeprowadzenie certyfikacji ISO w  moim przedsiębiorstwie.