Topic: Dobry psycholog w Poznaniu – kogo poecacie?

Też tak czasem macie w życiu, że stajecie przed murem i nie wiecie, co dalej ze sobą zrobić? Ja mam tak w tym momencie… zakończyłem niedawno długoletni związek, dostałem propozycję pracy w innym mieście, która wydaje się być bardziej intratna, ale będzie wymagała ode mnie większego wysiłku, a dodatkowo wyjeżdżając tam do pracy będę musiał pozostawić całe rodzinne środowisko za sobą…

Re: Dobry psycholog w Poznaniu – kogo poecacie?

O stary… nie raz byłem w takiej sytaucji. Ale ja jestem z natury ryzykant, więc chętnie korzystałem z okazji, jakie podsyłało życie. Przyznaję, że z różnym skutkiem, no ale…

Ja wolę bezpieczne przystanie i raczej nie mam rpbolemu, żeby rozwiązywać takie dylematy smile Ale jak Ty masz, to może rzeczywiście dobry terapeuta. Zapytam znajomą, to napiszę.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie przyjmuje dobry psycholog w Poznaniu, to zdecydowanie usisz wejść tu: https://psycholog-poznan.info.pl/. Mój syn generalnie był trudnym dosyć dzieckiem, to znaczy… może inaczej. Ciężko przechodził bunt, co mu się przeniosło też na wiek dorosły. Nie mógł nawiązać normalnego związku z kobietą. W końcu poszedł do tego gabinetu i z kazdą wizytą coraz więcej układał sobie w głowie.

Jestem z powrotem, ale widzę, że kolega mnie ubiegł. Znajoma również chodziła do tego gabinetu. Pani psycholog podobno jest bardzo empatyczna i sympatyczna. Stwarza bardzo dobre warunki do tego, by się otworzyć, co jest wyjątkowo ważne.