Topic: Szkolenie dla menadżerów w Gdańsku? Szukam dobrego coacha.

Witam wszystkim. Od jakiegoś czasu obserwuję rozwój profesji jak w temacie i stwierdziłem ze przydało by się takie szkolenie dla pracowników mojej firmy. Mam najlepszych fachowców ale fajnie by było gdyby ktoś popracował nad ich kompetencjami miękkimi. Znacie kogoś sprawdzonego z tej branży?

Re: Szkolenie dla menadżerów w Gdańsku? Szukam dobrego coacha.

Może słyszałeś o Pomorskim Centrum Coachingu? Sam ostatnio zastanawiałem się nad takim szkoleniem bo mam pracowników którzy maja niesamowity potencjał ale maja jakąś taka wewnętrzna blokadę która nie pozwala im osiągać tak wysokich celów jak by chcieli.

Osobiście korzystałam ze szkolenia managerskiego w Gdańsku i polecam wejść na stronę http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/trening/. Takie spotkanie nie tylko pomogło mi spojrzeć na sprawę z innej perspektywy ale także daje dużo siły do rozwoju swoich słabszych stron. Serdecznie polecam wink

Powiedzcie mi tak szczerze, czy taki coach naprawdę coś wnosi? Jest dużo opinii na ten temat i jedni mówią ze to zawód który jest tak potrzebny jak psy buda a inni ze faktycznie daje to możliwości poznania samego siebie i swoich słabych stron.

Jeżeli wychodzisz z założenia, że nic ci to nie da to pewnie tak będzie. Sam szukałem coachingu biznesowego w Gdańsku i trafiłem na tą sama stronę o której pisała koleżanka wyżej. Wszystko znajdziesz na http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/coaching-biznesowy/. Po prostu czasem mamy pewne blokady a takie spotkanie pozwoli te blokady usunąć wink

O i właśnie czegoś takiego szukałem. Wiem jakie jest zdanie wielu ludzi na ten temat, ale sęk w tym że właśnie taka rozmowa, nakierowanie na odpowiednie rzeczy, szukanie problemów i próba ich rozwiązania pomoże ci w lepszym stopniu rozwinąć swoje kompetencje.

Rozumiem że nie jest to za darmo więc jak to wygląda jeżeli chodzi o koszty?

Na stronie masz cennik. Wszystko zależy też  czego potrzebujesz. Tak czy inaczej uważam że warto, mi to bardzo pomogło w życiu codziennym jak i zawodowym.