Topic: Kupię pojemniki na desery - pomóżcie!

Jak zaznaczyłem w temacie, szukam sklepu, gdzie kupię pojemniki na desery. Prowadzę kawiarnię i chcę zmienić dostawcę tego typu asortymentu. Możecie polecić jakąś firmę. Od razu mówię, że sprzedajemy głównie lody i kawę.

Re: Kupię pojemniki na desery - pomóżcie!

Sprawdź ofertę hurtowni z asortymentem dla gastronomii, a na pewno coś Ci zaoferują. Wydaje mi się, że nie musisz w tej kwestii szukać pomocy. Jednorazowe pojemniki i opakowania można kupić w wielu miejscach.

Tak, ale zamówienia często są niewielkie i takie hurtownie nie chcą mi wtedy dowozić asortymentu, a ja nie mam czasu na jeżdżenie po wszystko. Jak skorzystam z usług jakiegoś internetowego sklepu to będzie wszystko załatwiane przez pocztę lub kuriera.

Dobrze to zaplanowałeś. Sprawdź pojemniki na desery pod linkiem https://cantino.pl/Sklep/Type/ProductsL … upy-desery. Ja od nich zamawiam już długo i jak do tej pory wszystko było w porządku. Co ważne, ich asortyment cenowo nie odstaje od reszty, a ma jedną ważną zaletę - jest w pełni kompostowalny. Jak ludzie dbający o ekologię dowiedzą się, że korzystasz z takich rzeczy to z pewnością chętniej będą odwiedzać Twoją kawiarnię.

Nie zaszkodzi spróbować, w końcu to tylko pojemniki. Jutro złożę zamówienie:) Dzięki za pomoc!