Topic: Pisanie prac magisterskich z zarządzania – jak ustrzec się błędów?

Niedługo czeka mnie wybór tematu pracy magisterskie z zarządzania, ale po przygodach z licencjatem to niezbyt chętnie będę to robił. Wszystko przez to, że praktycznie jeszcze na obronie znaleziono w mojej pracy mnóstwo błedów raczej natury technicznej. Nie umiem pisać prac i nigdy nie umiałem. Jak się takich błedów ustrzec, a może ktoś pomaga w pisaniu takich prac?

Re: Pisanie prac magisterskich z zarządzania – jak ustrzec się błędów?

Coś mi się wydaję, że Ty to raczej z nadzieją na pozytywną odpowiedź na drugie pytanie oczekujesz smile)) W sumie się nie dziwię, bo sam pisałem pracę dawno temu, ale wiem ile trzeba się natrudzić, żeby tam żadnych błędów nie było. A dodam tylko, że jak pisałem na maszynie, to nie można było cofnąć się w edycji smile))

Hehe, no zgadza się, raczej myślę o tym, żeby komuś zlecić napisanie pracy, bo wiem, ze będzie to wtedy dobrze zrobiona robota i wszystko będzie sprawdzone od pierwszej do ostatniej strony.

No masz rację, jeśli chodzi o błędy i ich poprawianie to przy współpracy z redaktorem to raczej obawiać się nie trzeba. Najlepsi w tej dziedzinie na rynku są ludzie z twojredaktor.pl, którzy od lat tworzą prace dla swoich klientów.

Chcąc ich poznać trzeba zajrzeć tutaj http://twojredaktor.pl/praca-magisterska-zarzadzanie i oferta jest gotowa. To dobrze zorganizowane pisanie prac magisterskich zarządzanie pojawia się w zleceniach bardzo często.