Topic: Firma organizująca rejsy morskie w Chorwacji na min. 7 dni?

Szybkie pytanie jak w temacie. Biuro z którego do tej pory korzystałem organizuje rejsy ale są to trzy lub cztery dni a zależy mi na czymś dłuższym. Macie może kogoś sprawdzonego kto oferuje trochę więcej atrakcji?

Re: Firma organizująca rejsy morskie w Chorwacji na min. 7 dni?

Jak już chcesz zarezerwować sobie dłuższy rejs morski w Chorwacji to polecam firmę ze strony http://www.pasat-charter.pl/szkolenia-% … rskie.html. Na tej stronie znajdziesz nie tylko rejsy ale także można u nich wynająć łódź. Korzystam z ich usług drugi rok i naprawdę są to wyprawy pełne atrakcji wink

Właśnie ostatnio przeglądałam ofertę tej firmy i fajne jest to że dostępne są różne trasy w zależności od tego co chcesz zwiedzić. Kwestia tylko dobru odpowiedniego terminu i wcześniejszej rezerwacji bo miejsca schodzą naprawdę szybko.

A wiecie czy są takie wyprawy ale na całe dwa tygodnie? Chciała bym się na coś takiego wybrać zamiast wakacji.

Dostępne na pewno są tylko nie wiem czy akurat w ofercie tej firmy a już na pewno nie w Chorwacji. Chyba że czegoś nie zauważyłem to możesz się ewentualnie dopytać osobiście smile