Topic: Sprawy karne - adwokat z Zabrza poszukiwany

Możecie mi polecić kogoś, kto zajmuje się sprawami karnymi w Zabrzu? Sprawa pilna, proszę tylko o sprawdzone i godne uwagi polecenia. Będę wdzięczny za pomoc.

Re: Sprawy karne - adwokat z Zabrza poszukiwany

A co, potrąciłeś kota sąsiadki na podjeździe i teraz masz sprawę o zabójstwo, hehehe? tongue Czy o prawdziwe zabójstwo Cię ścigają? Przyznaj się co to za sprawa to może będzie łatwoje pomóc, hehehe tongue

Nie, na szczęście sprawy o zabójstwo nie mam, sprawa nie jest tak poważna. Kota tez nie potrąciłem. Ale myślę, że wdawanie się w szczegóły nie jest potrzebne, więc zachowam je dla siebie. Fakt, że chodzi o sprawę karną powinien wystarczyć. Czekam na jakieś sprawdzone namiary, jeśli coś takiego macie to proszę pomóżcie, bo jak już wspomniałem sprawa jest dość pilna i bardzo zależy mi na waszej pomocy.

Mnie też był całkiem niedawno potrzebny adwokat w Zabrzu sprawy karne prowadzący i poszedłem tutaj: http://www.wojtalik.com.pl/sprawy-karne-i-karno-gospodarcze.html. Sprawdziłem ich osobiście i mogę szczerze powiedzieć, że byłem zadowolony z usług. Maja bardzo szeroki zakres działalności, podejmują się bardzo zróżnicowanych spraw w tym również spraw karnych i karno-gospodarczych. Także myślę, że powinni się nadać.

O super, że ktoś się zdecydował pomóc i podrzucić sprawdzone namiary. Mam nadzieję, że okażą się dla mnie pomocni.

Najłatwiej by było porozmawiać z kimś od nich, by się dowiedzieć jak oni to wszystko widzą. Może akurat dałoby radę się dogadać. Mnie zajrzeć na wojtalik.com.pl polecił znajomy i tez tak najpierw zrobiłem, że się rozeznałem, poznałem ich punkt widzenia i dopiero rozpoczęliśmy współprace.