Topic: Nie mam pomysłu na aranżację kuchni, pomoże ktoś?

Mam nieduże mieszkanko, które obecnie remontuję. Ogarnęłam mniej wiecej wszystko ale w żaden sposób nie mogę sobie dać rady z kuchnią. Ponieważ jest niewielka chciałabym ją na maxa wykorzystać. Każde podejście do tematu konczy się fiaskiem. Możecie mi coś podpowiedzieć?

Re: Nie mam pomysłu na aranżację kuchni, pomoże ktoś?

A koniecznie musisz zrobic to sama? Jeśli nie masz wyobraźni przestrzennej to z pewnością sobie z tym tematem nie poradzisz. Ja bym to zleciła jakiemuś profesjonaliście, komuś, kto się na tym zna.

Też tak myślę. Nawet jak się ma wyobraźnie ale brak wiedzy na temat funkcjonalności to i tak poniesiemy porażkę i będziemy żałować, ze nie zrobiliśmy czegoś tam inaczej. Na twoim miejscu skontaktowałabym się z właścicielami biura projektowego z lej strony: http://www.mo-architekci.pl/. To zawodowcy, wiedzą wszystko o ergonomii, najnowszych trendach w aranżacji wnętrz i roli oświetlenia w pomieszczeniach. Zrobią ci aranżację kuchni jak marzenie.

Obawiam się, że mój skromny budżet tego nie wytrzyma. To na pewno sporo kosztuje i musiałabym wziąć kredyt.

Wiesz co, dowiedz się. To akurat nic nie kosztuje. Sama wycena aranżacji jest darmowa i możesz zrezygnować z usługi.

No dobra, zobaczę.