Topic: W jakim sklepie kupie ciekawe, oryginalne przytulanki dla dziecka?

Cześć wszystkim! Rodzice, powiedzcie mi proszę gdzie kupujecie swoim pociechom maskotki i przytulanki? macie jakiś namiar na sklep z oryginalnymi zabawkami? Oczywiście ważne jest żeby były super bezpieczne, żeby nie miały małych elementów itp. Proszę bardzo o jakieś rekomendacje!

Re: W jakim sklepie kupie ciekawe, oryginalne przytulanki dla dziecka?

Ja swojemu zawsze zamawiam jakieś takie związane z filmami czy książkami - np. z harrego pottera super maskotke zgredka mu kupiłem. To na oficjalnych stronach warner brossa

Ojj ja mam swój ulubiony sklep z pluszakami! Wejdź sobie na ich stronę https://wyprawkowy.pl/przytulanki-i-maskotki-471 i sama zobacz jakie są słodkie smile normalnie bomba jak dla mnie! Nie dość, że dla swojego chłopca kupiłam tam z trzy maskotki to zawsze też dla znajomych bobasów tam zamawiam. Szybko przesyłają, są to zabawki bezpieczne, no i cena nie jest z kosmosu.

Też miałam okazje zamawiać na wyprawkowy.pl ciuszki i maskotki. Dobry wybór, szczególnie jak nie masz czasu pójść do zwykłego sklepu w mieście. Te pluszaki to jest naprawdę rewelacja - sa bardzo mięciutke, więc nadają się nawet dla bardzo malutkich szkrabów. No i oczywiście bardzo ciekawie też wyglądają, bo ja to akurat nie lubię jakichś takich postaci z bajek itp. Bo to moda i szybko może minąć a później ci zagracają piwnice jakieś zabawki z power rangers albo z dzieciaka się śmieją, że ma coś niemodnego. Po co ryzykować smile