Topic: Maść fitoroid na hemoroidy

Podobno na problemy z hemoroidami ta maść ma najlepsze działanie. Byłbym wdzięczny za jakieś opinię, może ktoś z Was testował. Rzeczywiście działa? I w jakiej cenie mogę ją kupić? Dzięki wielkie za pomoc

Re: Maść fitoroid na hemoroidy

Mój mąż zmagał się z tym problemem od lat... jakieś preparaty pomagały na chwilę, ale tak naprawdę to fitoroid okazał się najlepszy, bo przynosił ulgę na dłużej. Polecam ze strony tej apteki internetowej https://www.aptekamini.pl/fitoroid-biomasc-40ml.html. To niedroga maść, bo około dwóch dych, a jest wydajna i starcza na długą kurację. W tym sklepie możesz zamówić też specjalne preparaty do dbania o higienę tych okolic co wzmacnia skutecznosć leczenia

Dziękuję Pani bardzo! Jak długo trwała kuracja?

Zobaczyłem wątek Fitoroida i od razu musiałem się wypowiedzieć. Bo dla mnie to jest naprawdę coś najlepszego na rynku! łagodzi ból, a to w przypadku hemoroidów ma kluczowe znaczenie.... sam pan wie

A czy z takim problemem nie trzeba się udać do lekarza? leczenie się samemu może więcej zepsuć niż poprawić

Jeśli chodzi jeszcze o pytanie o długość kuracji to ja stosuje regularnie cały czas, jak się pojawiają tylko dolegliwości. Maść jest wydajna, więc nie musisz marwtić się o koszty

Oh God. Współczuje problemu!!!!!

To jeden z lepszych produktów na rynku, ale nigdzie indziej nie widziałam go tak tanio, jak w Aptece MINI - dzięki za polecenie tego portalu

Mi się wydaje, ze kolega który mówił, że stosuje przy objawach nie ma racji - lepiej zapobiegać niż leczyć. Stosuje regularnie, co kilka dni plus specjalne preparaty do higieny, dzięki którym bakterie się nie rozprzestrzeniają. I jest dużo lepiej.