Topic: Żarniki r7s led czy można je przyciemniać?

W ramach zmian w mojej firmie chciałbym zacząć od kilku pomieszczeń, któe jak to określam mają rangę pomieszczeń reprezentacyjnych, gdzie dość często są przyjmowani goście. Chodzi przede wszystkim o grę światłami, bo właśnie tam prowadzimy prezentacje wielu z naszych produktów. Chciałem zapytać kogoś kto zna się w temacie, czy żarniki r7s ledowe można ściemniać i rozjaśniać? Właśnie oznaczenia takich żarówek mam na lampkach, jakie zostały kupione.

Re: Żarniki r7s led czy można je przyciemniać?

Masz szczęście, bo nie zawsze udaje się po fakcie dojść do właściwych wniosków smile)) W Twoim przypadku akurat się udało, bo z tego co się orientuję to akurat tego rodzaju żarówki, a właściwe to żarniki można bez problemu ściemniać, żeby dawały one odpowiednie światło. Tak szczerze mówiąc to niewiele osób jeszcze o nich słyszało, bo w wielu hurtowniach to po prostu nowość, która dopiero wchodzi w życie...

No też dlatego nigdzie nie mogłem informacji o nich znaleźć smile)), ale widzę, że już są zadowoleni użytkownicy smile))

Jak coś jest dobre to od razu znajduje użytkowników. Lampki tego typu znakomicie sprawdzają się właśnie w tego rodzaju aranżacjach o których piszesz. W biurach to można nieźle poszaleć z takim oświetleniem.

SAme żarniki nie są drogie i można je kupić tutaj https://www.ultra-elektro.pl/219-zarowki-led-r7s praktycznie za kilkanaście złotych. To niewielki koszt, tym bardziej, że efekt końcowy jest bardzo fajny. Żarniki r7s led mają różne rozmiary i jeśli ktoś chce kupić odpowiedni powinien najpierw sprawdzić jaki typ można zamontować do lampy.

Bardzo ważne jest to, że tego rodzaju żarniki są też dostępne w różnych odcieniach światła. Można więc kupić jasne i zimne wybarwienie, jak i nieco bardziej żółte określane mianem ciepłego. Możliwości łącznie odcieni i oczywiście rodzajów jest bardzo wiele. Kliencie mają więc często duży ból głowy na co faktycznie się zdecydować i co będzie lepiej wyglądało w ich pomieszczeniach.